Telefonla Sipariş 0 216 345 07 87 - 0 216 347 88 73 - 0 216 450 63 07
Hakkımızda Güvenilirlik
Arap Kızı Cilt Beyazlatıcı
Bitkisel Kilo Aldırıcı
Erica Salyangoz Kremi
Hoodia Zayıflama Hapı
Lahana Çorbası Kapsülü
Tala Tüy Dökücü
Zayıflatıcı Yosun Hapları
İnci Kolye
 Sperm Sayısı Artırıcı
Yılan Yağı Kellik İlacı
Prostat İlacı
Yorgunluğa Son Tüm Vitaminler
Uzakdoğu Afrodizyak
Ginseng
Venapro Basur - Hemoroid Hapı
 Çin Yağı
İsveç Şurubu
Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı
Venapro Basur - Hemoroid Hapı
Hoodia Zayıflama Hapı
Lahana Çorbası Kapsülü
Yorgunluğa Son Tüm Vitaminler
Spin Spa Masaj Aleti
 
 
Tala Karınca Yumurtası Yağı   Tala Karınca Yumurtası Kremi   Tala Karınca Yumurtası Spreyi
   
TALA KARINCA YUMURTASI YAĞI


İSTENMEYEN TÜYLERİNİZDEN KURTULUN ...

Tala Nedir ?

Tala İran'dan ithal edilen bir üründür.Tala tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür.

Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmesini engelleyen Tala karınca yumurtası yağı , yetişkinlerin düzenli kullanmasıyla da istenmeyen tüy sorununa çözümdür.

Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizden tamamen kurtulmuş olursunuz.

Tala Tüy Dökücü Kullanımı

(Karınca Yumurtası Yağı)  Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.
Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.Karınca Yumurtası Yağı için Ek Bilgi

Karınca yumurtası yağı İran'dan getirilmiştir. Tala'nın hiçbir yan etkisi yoktur, doğal karınca yumurtası yağı içerir. Bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

Tala Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı

Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda, cımbız, makine vs.) alınır. Bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı bölgeye yağı sürmek yeterli olmaktadır.

Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüzünüz dahil vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz.Yüzlerinizdeki Tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

Yağın yan etkisi bulunmuyor.Tamamen doğal olan bu ürün, Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülüyor ve bu işlemi etkili olması için Tüyler yeniden çıkana kadar tekrarlanıyor ,etkisini 1 ile 2 ay içerisinde gösteriyor, sonraki aylarda tamamen yok oluyor.

Önemli Bilgiler

Tala'nın hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içerir bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Müşteri Yorumları

Melis C , Ankara ;
Arkadaşlar karınca yumurtası yağı kullandım ve cidden çok memnun kaldım...tüylerim çok seyrekti çok ama çok az kaldı şuan ve hala devam ediyorum ... yaa sonuçda lazerden çok çok ucuz ve doğal bir çözüm... kullanmanızı tavsiye ederim...TALA marka ve arapça yazılı olsun bu arada...

Ayşe Z , İstanbul ;
Küçücük karıncadan böyle bir sonuç elde edebileceğimi hiç düşünmemiştim.Gerçektende gözle görülür bir etki sağladı daha kullanalı 2 ay olmasına rağmen.

Murat K , İstanbul ;
Biliyorsunuz erkeklerde sırt omuz bölgelerindeki tüyler hiçkimse tarafından çekici bulunmaz . Uzun zamandır dert ettiğim ama kalıcı bir çözüm bulamadığım sorunumu tala ile çözdüm teşekkürler.

Ayşe Z , İstanbul ;
Küçücük karıncadan böyle bir sonuç elde edebileceğimi hiç düşünmemiştim.Gerçektende gözle görülür bir etki sağladı daha kullanalı 2 ay olmasına rağmen.

Nevriye B , İzmir ;
Üründen aldım kullandım gerçekten inanılmaz.. Epilasyona felan para vermekten bıkmıştım ve sanırım tamamen kurtulmama çok az kaldı. Teşekkürler

Hülya K , İstanbul ;
Gerçekten inanılmaz ilk duyduğuma nasıl yaa dediğim birşey karınca yumurtası yağı :) inanamamıştım ama gelin görinki işe yarıyor :)

Gözde B , Ankara ;
Piyasada uzun zamandır arıyordum. Sormadığım yer kalmadı en sonunda burada buldum. Etkisi inanılmaz biraz uzun kullanım gerektiriyor ama bence sonuca değer.

Tolga T , İstanbul ;
Göğüsümdeki tüylerden rahatsızlık duymaktaydım. Kullanım koşullarındaki gibi kullandım ve etkisini gördüm ilk başta saçma geldi ama diğer çözümlerde hep geçici sonuç vardı . Bu ürünün sonucu inanılmaz.

Ayşıl O , İstanbul ;
Hormonlardan kaynaklanan tüy problemi bende de mevcuttu ne kadar yol denediysem belli bir zaman sonra tekrardan çıkması kadar moral bozucu ve kendimi kötü hissettirici birşey yoktu. Tala kullandığımdan bu yana artık bunları dert etmiyorum.

Pınar E , Adana ;
Uzun zamandır bu yağı bulmak için araştıorma yapıyorum biliyorsunuz büyük şehirlerin dışında bazı ürünleri bulmak zor oluyor. Tıpkı yabancı filmler gibi önce büyüklere geliyor sonra buralara geliyor. İnternetten buldum sizi iyikide bulmuşum. Daha fazla beklememe gerek kalmadı.

Özge Y, İstanbul ;
İnternnette bir çok kadın formunda okuduğum etkilendiğim ve arayıpta bulamadığım bir üründü. Şükür kavuşturana iyiki buldum sitenizi.

Kadriye A , İstanbul ;
Aradım aradım aradım ve sonunda buldum. Umarım kadın sitelerinde de anlatıldığı gibi çok etkili bir üründür.

Buse G , İzmir ;
Arkadaşlar kullanmaya başladım 2 ay oldu muhteşem birşey bu aynen anlatıldığı gibi çok teşekkürler

 


Müşteri Memnuniyet Oranı :
 
 
 
 
 


     Copyright © 2008. www.Ekonomikler.com Alışveriş Siteleri Tüm Hakları Saklıdır

Ana Sayfa
  |   Tala Karınca Yumurtası Yağı   |   Hoodia  |   Spin Spa  |   Göğüs Büyütme Hapı   |   Basur-Hemoroid Hapı   |   Salyangoz Kremi   |   Göğüs Büyütme Kremi  |   Lahana Çorbası
Çin Yağı   |   Ginseng  |   Sperm Artırıcı   |   Yosun Hapı  |   Kilo Aldırıcı   |   Beşi Bir Yerde Çay   |   İnci Kolye   |   Uzamax  |   Prostat İlacı   |   Yorgunluğa Son   |   Yılan Yağı    
İsveç Şurubu   |   Arap Kızı   |   Uzakdoğu Viagrası  |   İletişim