Yılan Yağı & Kelliğe Son

Reklam Alanı
     
  (0216) 347 88 73
  (0534) 395 18 18
  (0545) 595 74 37


Aşağıda saç dökülmesi yaşamış ve bu ürünü kullanıp başarılı olan kullanıcıların bizimle paylaştıkları yorumlar bulunmaktadır.

İncelemenizi önermekteyiz.

M.Ali G. Gaziantep ;
Ben kullanıyorum çok iyi. saçım dökülüyordu artık dökülmüyor hatta babam kel saçları gürleşti kesinlikle tavsiye ederim :)

Tolga A , İstanbul ;
Gördüğümde denemek için aldım şimdi kullanıyorum kepek sorunumu azalttı jöle sürüyodum saçlarım sönük diye saçlarım hiç bu kadar parlamamıştı dökülen yerlere bakıyoum daha 1 ay bile olmadı hafif siyah siyah kıllar çıkmaya başladı.

Ayşe Z , İstanbul ;
Ben 24 gündür kullanıyorum. Saçlarımda kepek sorunu 4. günü gitti,saçlarım geçen gün aynada baktığımda parlamış duruyordu eskiye göre. saç çıkartma konusuna gelince alın bölgesinde gerileme vardı bende ve üst kısımlarda seyrelme. şu an için aşırı bir saç çıkması yok ama kenarlardakki tüylerde hareketlenme var siyah siyah çıkıyorlar..

Cem Ö , İstabul ;
Ben 2 haftadır kullanıyorum ve kesinlikle işe yarıyo. saç dökülmesini çok kısa bi sürede kesti. ve seyrek olan yerlerdede gözle görülür gelişmeler oldu. kısa zamanda mucize beklemek yanlış olur ama bi süre sonra kesinlikle işe yaradığı ortada.

Hande K ,Ankara ;
Gerçekten inanılmaz ilk duyduğuma nasıl yaa dediğim birşey yılan yağı :) inanamamıştım ama gelin görinki işe yarıyor 
ONLİNE ÜRÜN ALIMI
 

Copyright © 2008. Tüm Hakları Saklıdır. www.yilanyagiturkiye.com .
Yılan Yağı Saç Dökülmesine Karşı